OVIGO - nowa nieliniowa telewizja. Ogladaj kiedy chcesz juz od 39zl/mc.

TVP1 HD
HD

Program Pierwszy Telewizji Polskiej, potocznie Jedynka. Polska publiczna stacja telewizyjna i zarazem najstarsza polska stacja telewizyjna. Telewizyjna Jedynka ma charakter informacyjno-publicystyczny oraz głównie produkcje własne, m.in. seriale, teleturnieje, filmy.

TVP2 HD
HD

Program Drugi Telewizji Polskiej. Kanał skupia się na prezentowaniu programów kulturalno-rozrywkowych, publicystycznych.

TVN HD
HD

Czołowy kanał telewizyjny na polskim rynku oferujący programy rozrywkowe oraz audycje informacyjne.

POLSAT HD
HD

Polska stacja telewizyjna wchodząca w skład grupy medialnej Cyfrowy Polsat. Oferta programowa budowana jest głównie w oparciu o seriale oraz portfolio filmów fabularnych.

TVP3 Warszawa

Ośrodek regionalny TVP z siedzibą główną w Warszawie. Sztandarowym programem TVP3 Warszawa jest Telewizyjny Kurier Warszawski.

TVN7 HD
HD

Kanał telewizyjny należący do Grupy TVN o profilu rozrywkowo-filmowym. Stacja nadaje głównie seriale i filmy fabularne, programy rozrywkowe.

POLSAT2 HD
HD

Kanał ogólnotematyczny Telewizji Polsat, emituje głównie polskie seriale i świetne kino.

TTV HD
HD

Polski telewizyjny kanał ogólnotematyczny (o charakterze społeczno-interwencyjnym).

TV PULS HD
HD

Polska telewizja komercyjna. W ofercie posiada hity filmowe, seriale, dokumenty i animacje.

TV PULS 2 HD
HD

Polska stacja telewizyjna. Oferta programową dla całej rodziny, w tym: hity filmowe i seriale, animacje i dokumenty, produkcje własne oraz transmisje z największych wydarzeń artystycznych.

TVP Rozrywka

Kanał Telewizji Polskiej o tematyce rozrywkowej. W ramówce TVP pojawiają się audycje kabaretowe, programy typu talk-show, spektakle, widowiska i seriale telewizyjne.

TV4 HD
HD

Polska stacja telewizyjna jest własnością telewizji Polsat. W ofercie m.in. różnorodne polskie i zagraniczne programy, popularne seriale, wybór filmów fabularnych, animacje dla dzieci oraz pozycje dokumentalne i popularnonaukowe.

SUPER POLSAT HD
HD

Kanał telewizyjny Telewizji Polsat. W ofercie znajdą się powtórki najpopularniejszych seriali oraz programów rozrywkowych z anteny POLSATU.

TV6 HD
HD

Polska stacja telewizyjna, należąca do Telewizji Polsat. Skierowana głównie do młodzieży. Stacja emituje m.in. seriale animowane, programy rozrywkowe oraz reality show.

METRO HD
HD

Polska stacja telewizyjna o charakterze uniwersalnym. kanał telewizyjny, przygotowany z myślą o widzach otwartych na nowości i inspiracje, poszukujących jakościowej rozrywki: filmów i seriali na światowym poziomie, fascynujących dokumentów i programów typu reality show.

WP HD
HD

Telewizja WP to polska telewizja o wszechstronnej tematyce. W ofercie kanału można znaleźć pasma informacyjne, polskie kabarety, programy dokumentalne oraz wieczorne maratony filmowe.

SUPERSTACJA HD
HD

polska stacja telewizyjna o profilu lifestylowo-rozrywkowym i sensacyjnym. Stacja oferuje widzom publicystykę w lekkim wydaniu.

ZOOM TV
HD

Polska stacja telewizyjna o charakterze uniwersalnym. Zoom TV prezentuje na swojej antenie sensacyjne opowieści, dokumenty i skecze znanych polskich kabaretów.

Nowa HD
HD

Polska stacja telewizyjna o charakterze uniwersalnym. W ofercie programy o charakterze rozrywkowym, informacyjnym oraz seriale i filmy fabularne.

ATM Rozrywka

Kanał telewizyjny o charakterze rozrywkowym. W ofercie stacji: najlepsze seriale komediowe, programy rozrywkowe oraz popularne komedie.

TVP POLONIA
HD

Polski kanał satelitarny Telewizji Polskiej, skierowany głównie do Polaków mieszkających za granicą. W TVP Polonia pokazywane są np. najważniejsze programy informacyjne TVP1 – Wiadomości, Teleexpress.

TVS

Pierwsza regionalna stacja telewizyjna o profilu informacyjno-rozrywkowym. Z biegiem lat TVS skoncentrowała się na ogólnopolskiej publiczności.

POLONIA 1

Najstarsza obecnie istniejąca polska komercyjna telewizja. Nowoczesny, młodzieżowy, rozrywkowy, trafiający do młodszej grupy targetowej kanał.

TELE5 HD
HD

Polska ogólnotematyczna stacja telewizyjna. Stacja nadaje program o charakterze rozrywkowym, jakiego znaczną część stanowią filmy i seriale.

TVR HD

Polska stacja telewizyjna o charakterze rozrywkowym. Oferta o charakterze familijnym (seriale animowane, programy rozrywkowe oraz dokumentalne).

TV TRWAM

Polska stacja telewizyjna o charakterze edukacyjno-poradnikowym i religijnym z siedzibą w Toruniu.

POLSAT NEWS HD
HD

Kanał informacyjno-publicystyczny Grupy Polsat. W Polsat News zobaczyć możemy bieżące doniesienia dotyczące sportu, gospodarki i biznesu.

TVN24 HD
HD

Pierwsza polska telewizja informacyjna, nadająca program przez całą dobę.Serwisy informacyjne pojawiają się co pół godziny; w pozostałym czasie nadawane są programy publicystyczne.

TVN24 BiS HD
HD

Kanał informacyjny należący do Grupy TVN, koncentrujący się na wiadomościach biznesowych i zagranicznych.

POLSAT NEWS 2
HD

Polski publicystyczno-informacyjny kanał telewizyjny. Stanowi uzupełnienie głównej anteny Polsat News, z pogłębionym komentarzem.

TVP INFO HD
HD

Kanał informacyjny Telewizji Polskiej. TVP Info nadaje informacje z kraju i z zagranicy, transmisje na żywo, konferencje prasowe, a także prognozę pogody, serwis sportowy, serwis ekonomiczny, programy publicystyczne i reporterskie.

TVP SPORT HD
HD

Polska stacja telewizyjna o charakterze sportowym, należąca do Telewizji Polskiej SA.

ELEVEN SPORTS 1
HD

Kanał sportowy w całości poświęcony piłce nożnej z najwyższej półki. Najciekawsze wydarzenia "na żywo" wybrane z bogatej oferty programowej.

ELEVEN SPORTS 2
HD

Kanał sportowy Eleven Sports 2 jest międzynarodową telewizją oferującą transmisje z wielkich wydarzeń sportowych.

ELEVEN SPORTS 3
HD

Eleven Sports 3 oferuje najważniejsze europejskie rozgrywki piłki nożnej na żywo, prezentuje filmy dokumentalne o tematyce sportowej i powtórki najciekawszych wydarzeń pokazywanych na Eleven Sports 1 i Eleven Sports 2.

ELEVEN SPORTS 4
HD

W Eleven Sports 4 znajdą się transmisje, m.in. meczów piłkarskich Bundesligi, Serie A TIM, LaLiga Santander oraz Ligue 1 Conforama.

EUROSPORT 1 HD
HD

Stacja telewizyjna o profilu sportowym zapewniający relacje na żywo z takich czołowych imprez jak wielkoszlemowe turnieje tenisowe. Eurosport prezentuje również najbogatszą ofertę sportów zimowych.

EUROSPORT 2 HD
HD

Polska stacja telewizyjna, jej oferta to uzupełnienie Eurosportu. Specjalizuje się w relacjach ze sportów drużynowych.

POLSAT SPORT HD
HD

Polska stacja telewizyjna o profilu sportowym, należąca do grupy kanałów Telewizji Polsat.

POLSAT SPORT EXTRA HD
HD

Polska stacja telewizyjna o profilu sportowym, należąca do grupy Polsat (drugi – po Polsacie Sport – kanał sportowy tej stacji).

POLSAT SPORT NEWS HD
HD

Polska stacja telewizyjna o profilu informacyjno-sportowym, należąca do grupy kanałów telewizji Polsat. W ramówce Polsat Sport News znajdują się m.in. serwisy informacyjne oraz programy publicystyczne.

POLSAT SPORT FIGHT HD
HD

Polska stacja telewizyjna o profilu sportowym, należąca do grupy kanałów Telewizji Polsat. Polsat Sport Fight HD to kanał poświęcony w całości sportom walki.

POLSAT GAMES
HD

Polska stacja telewizyjna Telewizji Polsat poświęcona głównie grom wideo, e-sportowi oraz anime.

Disney Channel HD
HD

Disney Junior

Disney XD

TVP ABC

Kanał tematyczny Telewizji Polskiej o charakterze dziecięcym. Program jest adresowany do dzieci w wieku 4–12 lat.

TOP KIDS HD
HD

Top Kids to kanał dla dzieci z kultowymi serialami animowanymi z lat 80-tych i 90-tych, który zaciekawi nie tylko najmłodszych, ale też wzbudzi sentyment u dorosłych.

TOP KIDS JR HD
HD

Top Kids Jr to nowy kanał z bajkami kierowanymi do dzieci w wieku przedszkolnym. Na antenie kanału emitowane będą audycje o charakterze edukacyjnym, które pomogą dziecku poznać świat i się rozwijać.

HGTV HD
HD

Kanał tematyczny, należący do Grupy TVN. Nadaje głównie programy o urządzaniu domów i ogrodów.

POLSAT RODZINA
HD

Polska stacja telewizyjna Telewizji Polsat, poświęcona głównie rodzinie, serialom, filmom fabularnym, teleturniejom, programom rozrywkowym, programom poradnikowym.

FOOD Network
HD

Polska wersja amerykańskiego kanału o tematyce kulinarnej. Nadawcą kanału jest Grupa TVN.

TLC HD
HD

Amerykański kanał telewizyjny. Na antenie nadawane są programy, które skierowane są głównie do kobiet.

TVN TURBO HD
HD

Kanał kierowany głównie do pasjonatów motoryzacji, emituje programy motoryzacyjne, sportowe, dla majsterkowiczów oraz dokumentalne.

TVN STYLE HD
HD

TVN Style jest to kanał kobiecy o wszechstronnej tematyce. Oferta programowa kanału bazuje na polskich produkcjach wzbogaconych o starannie dobrane propozycje zagraniczne.

POLSAT PLAY HD
HD

Kanał lifestyle'owy Telewizji Polsat skierowany głównie do mężczyzn. Oferta doskonale łączy męskie pasje, fascynujące dokumenty oraz erotykę.

POLSAT CAFE HD
HD

Kanał lifestyle'owy Telewizji Polsat. Najlepsze magazyny lifestylowe, talk show, programy poradnikowe i rozrywkowe, realisty show, filmy dokumentalne, seriale i kino kobiece.

TVN FABUŁA HD
HD

Polski kanał serialowo-filmowy, nadaje pozycje serialowe z TVN, filmy kinowe, seriale zagraniczne oraz własne produkcje. Emituje również programy o kulturze, showbiznesie oraz talk-show z udziałami aktorów.

STOPKLATKA TV HD
HD

Ogólnodostępny kanał telewizyjny o tematyce filmowo-serialowej.

POLSAT FILM HD
HD

Kanał tematyczny telewizji Polsat o tematyce filmowej. Każdy wieczór to przygoda z innym gatunkiem filmowym.

POLSAT SERIALE HD
HD

Na kanale Polsat Seriale widzowie mogą obejrzeć znane i niezmiennie cieszące się powodzeniem polskie seriale. Emitowane są pasma z polskimi filmami, w tym najpopularniejszymi komediami w historii naszego kina.

TVP Seriale

Polski kanał Telewizji Polskiej, nadający głównie seriale.

TVP KULTURA

Pierwszy kanał tematyczny Telewizji Polskiej, poświęcony w całości tematyce kulturalnej (prezentuje film, teatr, muzykę, sztukę i literaturę).

DISCOVERY HD
HD

Edukacyjny kanał telewizyjny. Ofertę stacji tworzą zarówno interesujące historie z życia ludzi, jak i programy dotyczące m.in. inżynierii, motoryzacji, jak i ciekawych form spędzania wolnego czasu.

DISCOVERY SCIENCE HD
HD

Amerykański telewizyjny kanał tematyczny nadający filmy dokumentalne i programy popularnonaukowe poświęcone szeroko pojętym naukom ścisłym i przyrodniczym.

ANIMAL PLANET HD
HD

Kanał telewizyjny, emitujący głównie programy dokumentalne o zwierzętach i przyrodzie.

ID HD
HD

Dokumentalny kanał tematyczny poświęcony policyjnym śledztwom i zbrodniom.

DTX HD
HD

Telewizyjny kanał tematyczny skierowany głównie do mężczyzn. W ramówce stacji znajdują się takie kategorie programów jak: motoryzacja, jedzenie czy wędkarstwo.

DISCOVERY LIFE
HD

Kanał telewizyjny nadający filmy i seriale dokumentalne, fabularne oraz rozrywkowe.Na Discovery Life obok wybranych programów pokazujących dziką przyrodę i zwierzęta, zobaczymy fascynujące pozycje o charakterze "styl życia".

DISCOVERY HISTORIA

Kanał tematyczny o tematyce historycznej. Stacja emituje produkcje polskie i zagraniczne, traktujące o historii współczesnej, starożytnej, dziejach Polski czy militariach.

ADVENTURE TV HD
HD

Adventure HD to polski kanał przygodowy. W ramówce kanału znajdują się programy przygodowe, podróżnicze, przyrodnicze, docu-reality, a także coś dla miłośników przyrody.

TRAVEL CHANNEL HD
HD

Kanał telewizyjny o profilu podróżniczym, należący do Grupy TVN.

POLSAT DOKU HD
HD

Polski kanał telewizyjny należący do Telewizji Polsat. Oferta jest kierowana do wszystkich widzów poszukujących w telewizji wysokiej jakości interesujących pozycji dokumentalnych.

FokusTV HD
HD

Polski kanał tematyczny o charakterze edukacyjno-poznawczym.

TVP HISTORIA

Kanał historyczny Telewizji Polskiej. Oparty jest na produkcji własnych programów oraz na zasobach archiwalnych TVP. Emituje także produkcje zagraniczne.

POLSAT MUSIC HD
HD

Kanał Telewizji Polsat o tematyce rozrywkowej, poświęcony muzyce pop i rock.

Eska HD
HD

Polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym, będąca rozwinięciem multimedialnej platformy internetowej Radia Eska.

EskaTV extra HD
HD

Polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym będąca rozwinięciem kanału Eska TV.

Eska Rock TV

Polski kanał telewizyjny o charakterze muzycznym. To przede wszystkim najlepszy rock i jego najświeższe teledyski.

4Fun TV

Polska stacja muzyczno-rozrywkowa skierowana głównie do młodzieży i dorosłych. Kanał prezentuje głównie teledyski i programy muzyczne.

4Fun KIDS

Polska stacja muzyczna. Oferta stacji zapewnia widzom sentymentalną podróż w czasie.

4Fun Dance

Polska stacja muzyczna emitująca muzykę z gatunku disco polo i dance.

STARS TV
HD

Polski kanał muzyczny. Stacja prezentuje największe przeboje lat 50., 60., 70., 80., 90.,00. oraz przeboje muzyki współczesnej.

POLO TV

Polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym. Emituje głównie muzykę disco polo i dance oraz muzykę biesiadną, muzykę folkową, country, cygańską i zagraniczną muzykę dyskotekową.

DISCO POLO MUSIC

Kanał Telewizji Polsat o tematyce rozrywkowej, poświęcony muzyce disco polo oraz polskiej muzyce dance i muzyce biesiadnej.

POWER TV HD
HD

Polska stacja muzyczno-rozrywkowa. Stacja codziennie emituje klipy muzyczne disco i dance z lat 80. i 90. XX wieku.

NUTA TV HD
HD

Polski kanał muzyczny. W ofercie kanału Nuta.TV prezentowane są teledyski z gatunku pop i dance.

VOX music TV

Polskojęzyczny kanał telewizyjny o tematyce muzycznej. Stacja emituje muzykę taneczną disco polo, dance i pop oraz muzykę z lat 70., 80. i 90. XX wieku.

GOLD TV

GOLD TV to kanał muzyczny oferujący widzom sentymentalną, muzyczną podróż w towarzystwie najpopularniejszych przebojów od lat 60, aż do czasów współczesnych. To prawdziwa gratka dla koneserów dawnych kultowych hitów, na których wychowały się całe pokolenia.

NASA TV UHD
HD

NASA TV UHD to kanał amerykańskiej agencji kosmicznej. Można w nim oglądać wyjątkowe zdjęcia z amerykańskiego programu kosmicznego, w tym relacje ze startów rakiet. Można podglądać także życie na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, podziwiać widoki Ziemi z kosmosu, a nawet eksplorować kosmos, układ słoneczny czy Marsa.

TVP3 Gdańsk

Ośrodek regionalny Telewizji Polskiej, obejmujący zasięgiem województwo pomorskie z siedzibą główną w Gdańsku.

TVP3 Szczecin

Ośrodek regionalny TVP obejmujący zasięgiem województwo zachodniopomorskie z siedzibą główną w Szczecinie.

TVP3 Poznań

Ośrodek regionalny TVP z siedzibą główną w Poznaniu obejmujący swym zasięgiem województwo wielkopolskie.

TVP3 Białystok

Oddział terenowy TVP obejmujący zasięgiem województwo podlaskie z siedzibą główną w Białymstoku.

TVP3 Olsztyn

Ośrodek regionalny TVP z siedzibą główną w Olsztynie oraz redakcjami terenowymi w Elblągu i Ełku.

TVP3 Bydgoszcz

Ośrodek regionalny TVP obejmujący zasięgiem województwo kujawsko-pomorskie z siedzibą główną w Bydgoszczy.

TVP3 Gorzów

Oddział terenowy Telewizji Polskiej z siedzibą główną w Gorzowie Wielkopolskim oraz redakcją terenową w Zielonej Górze.

TVP3 Lublin

Ośrodek regionalny TVP obejmujący zasięgiem województwo lubelskie z siedzibą główną w Lublinie oraz redakcjami terenowymi w Białej Podlaskiej i Zamościu.

TVP3 Rzeszów

Oddział regionalnej telewizji publicznej, nadającej swój program na terenie województwa podkarpackiego. Siedziba telewizji znajduje się w Rzeszowie.

TVP3 Wrocław

Oddział terenowy TVP obejmujący zasięgiem województwo dolnośląskie z siedzibą we Wrocławiu.

TVP3 Kraków

Ośrodek regionalny TVP obejmujący zasięgiem województwo małopolskie z siedzibą główną w Krakowie oraz redakcjami terenowymi w Tarnowie, Zakopanem, Nowym Sączu, Oświęcimiu.

TVP3 Opole

Oddział Terenowy TVP z siedzibą w Opolu.

TVP3 Kielce

Oddział Terenowy TVP w Kielcach.

TVP3 Łódź

Oddział terenowy TVP obejmujący zasięgiem przeważającą część województwa łódzkiego oraz ościennych powiatów. Jest najstarszym oddziałem terenowym Telewizji Polskiej.

TVP3 Katowice

Ośrodek regionalny TVP z siedzibą w Katowicach, z redakcjami i siedzibami terenowymi w Bielsku-Białej, Częstochowie i Rybniku.

Kominek
HD

Akwarium
HD

Plaża
HD

Wieczór na plaży
HD

Leśny wodospad
HD

Polskie Radio 1

Polskie Radio 2

Polskie Radio 3

Polskie Radio 4

RMF Classic

RMF FM

RMF Maxxx

Nagrania
50 h nagrań
Timeshift
48 h timeshift
Dodatkowe urządzenia
1x Urządzenie z grupy Dekodery i Smart TV (aktualnie dostępne)
1x Urządzenie z grupy Urządzenia mobilne (aktualnie dostępne)